Hemen Arayın
0212 789 2 292

Yönetim

 

 

Yönetim


Kurucu 

Kurucumuz Dr. Ali İhsan Özeroğlu, 40 yıla aşkın süredir her seviyede her yaş grubuna yönelik eğitim çalışmalarına iştirak etmiştir. Görev yaptığı üniversitelerde İngilizce İşletme Bölüm dersleri verirken, yetişkin gruplarına yönelik girişimcilik dersleri ve ‘’Eğiticinin Eğitimi’’ derslerini de vermektedir. 

Kurucumuz, yaşamının büyük bir bölümünü eğitime vakfetmiştir. Eğitimcilik süreci içinde farklı ticari ve kültürel çalışmalarda için 55 ülkede bulunmuş, bu esnada farklı kültürleri ve dilleri tanıma fırsatı bulmuştur. Edindiği tecrübeleri kendi insanına aktarmak adına, dilin nasıl daha etkin öğretilebileceği konusunda sıra dışı yaklaşımlar geliştirmiştir. Bu doğrultuda; Yaşayan İngilizceyle dil öğretimi ekolünü geliştirmiştir. 

Dr. Ali İhsan Özeroğlu, ticari alanda yaptığı çalışmalar dışında bir çok kuruma danışmanlık hizmetleri vermiş akademisyen, eğitimci ve öğreticidir. 

Kurucu Temsilcisi

Kurucu Temsilcimiz Abdullah Can Özeroğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunudur. İşletme yüksek lisansını tamamlayan Can Özeroğlu, yaklaşık 15 ülkede bulunarak Avrupa Dili ve Kültürü ile tanışmıştır. Dil eğitminin önemli bir kısmını Amerika'da tamamlamıştır. 

Kurum Müdürü

Kurum Müdürümüz Elif Özeroğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisans öğrencisidir. Bulgaristan ve İtalya'da bulunmuştur. İtalya'da italyanca dil eğitimini tamamlamıştır.